ДНЗ "Вище професiйне училище № 2 м. Херсона"

приймальнa комiсiя:

095-365-24-25 097-175-46-77

002vpu@i.ua

«ВідНОВА:UA»

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ


вул. Морська, 13, м. Херсон, 73000, тел./факс (0552) 45-52-96,
Е-mail: zvernenuon@ukr.net, http://uon.gov.ua
Код ЄДРПОУ 38594843


23.04.2024 № 34-03-7-870/0/24/34-03
На № ____________ від ________


Директорам закладів фахової
передвищої освіти
Директорам закладів професійної (професійно-технічної) освіти


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ


   Управління освіти і науки обласної державної адміністрації повідомляє, що Міністерством молоді та спорту України спільно з Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» у партнерстві з громадською організацією «Молодіжний центр Волині» у межах проєктів UNDP «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії реалізує національну програму залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA» (далі – Програма).
   Програма націлена на активну молодь віком від 18 до 35 років, які бажають дізнатися більше про свою країну, а також сприяти її якісному відновленню та відбудові.
У 2022-2023 роках обміни охопили понад 800 учасників та учасниць, відновлено 28 молодіжних просторів по всій країні.
У 2024 році молодіжні обміни будуть проходити в 24 громадах України в різних областях. Протягом 5 днів учасники проживатимуть в одній із громад, де знаходиться об’єкт відновлення, досліджуватимуть її культурні особливості, спілкуватимуться з однолітками з інших областей, братимуть участь у тренінгах, майстер-класах та екскурсіях. Попередній досвід будівельно-відновлювальних робіт не є обов’язковим для участі.
   Додатково повідомляємо про те, що проживання, харчування та дорожні витрати учасників здійснюються за рахунок організаторів Програми.


Етапи проведення молодіжних обмінів:


І хвиля молодіжних обмінів – червень – липень;
ІІ хвиля молодіжних обмінів – липень – серпень;
ІІІ хвиля молодіжних обмінів – серпень – вересень.


Детальна інформація про Програму міститься на сайті: https://vidnova.org.ua/
Інформація та необхідні для поширення у соціальних мережах і на офіційних вебсайтах графічні матеріали містяться за посиланням: http://surl.li/ssobp .

   Контактна особа від Мінмолодьспорту: Анастасія Коломійченко, начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді управління молодіжної політики, тел. 093 495 37 49, електронна адреса regiomol@ukr.net.
Відповідальна особа за організацію презентацій: Ольга Скрипник, PR-менеджер, тел. 066 912 48 53, електронна адреса timoshova.olya@gmail.com .
   Просимо поширити інформацію про Програму серед учасників освітнього процесу, розмістити на офіційних вебсайтах і у соціальних мережах, сприяти проведенню онлайн або офлайн презентації Програми у закладах спільно з організаторами Програми.


Заступник начальника управління
Ніна ЛЕВЕНЕЦЬ

Катерогія: Новини