ДНЗ "Вище професiйне училище № 2 м. Херсона"

приймальнa комiсiя:

095-365-24-25 097-175-46-77

002vpu@i.ua

20-30 ВЕРЕСНЯ В УКРАЇНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ МАРАФОН ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИХ ПОДІЙ

З 20 до 30 вересня 2022 року в Україні відбудеться Європейський марафон фізкультурно-оздоровчих подій. Заходи організовані ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН у межах реалізації проєкту «Будь активним заради миру!».

Розклад подій:

  • 20 вересня – вебінар «Підвищення ефективності фізкультурно-оздоровчої роботи закладу освіти НУШ в умовах воєнного стану». Під час онлайн-зустрічі учасники зможуть отримати консультації щодо участі у марафоні фізкультурно-оздоровчих подій.

Початок о 14:00.

  • 23 вересня – Всеукраїнський день «BEACTIVE DAY».

Організатори марафону закликають учителів провести у закладах освіти фізичні активності для учнів під гаслом «Будь активним! / Be Active!» та опублікувати у соціальних мережах «Інстаграм» та «Фейсбук» фотографії та відео з хештегами #beactiveday, #beactive4peace, #ua_active, #imzo, унікальним хештегом закладу освіти та тегами @ua_active, @europe_active. Діти можуть виконувати вправи онлайн та офлайн, самостійно або разом із друзями. Вчителі фізичної культури найактивніших закладів освіти отримають брендовані футболки «BEACTIVE DAY».

  • Також у цей день буде проведено спеціальний відеомарафон, до якого зможуть долучитися усі охочі, аби поділитися своїми активностями з іншими учасниками на платформі «Zoom».
  • 24 вересня – зустріч учасників «BEACTIVE DAY» у Києві. У цей день відбудеться фізкультурно-оздоровчий захід, у програмі якого – активності для дітей і презентації інноваційних варіативних модулів з фізичної культури від руху «Junior» (регбі 5, бадмінтон, флорбол, чирлідинг, гандбол, фризбі, сквош та інші), численні майстер-класи від найкращих фітнес-інструкторів України, зона йоги та реабілітації, лекції лідерів думок та провідних фахівців освітньої галузі, подарунки організаційного комітету.

З міркувань безпеки про час та місце проведення заходу учасникам буде повідомлено особисто.

  • 30 вересня – тематичі заходи у межах Європейських днів шкільного спорту. Мета події – заохотити школярів приділяти 60-120 хвилин на день фізичній активності.

Організатори закликають учасників активно ділитися у соціальних мережах враженнями про програму. Для участі у будь-якому заході марафону фізкультурно-оздоровчих подій потрібно зареєструватися за

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeaBK3ejnOGRyLb5Sk_6ByVU67jiMk3ZQIMcZmpUMnigLkV3Q/viewform

Катерогія: Новини