ДНЗ "Вище професiйне училище № 2 м. Херсона"

приймальнa комiсiя:

095-365-24-25 097-175-46-77

002vpu@i.ua

Гурткова робота та художня самодiяльнiсть

 

Художня самодіяльність училища – успіхи та перспективи.

 

xud samodiyalnist 1

 

Художня самодіяльність нашого училища є гарним способом самовираження та реалізації творчих здібностей. Завдяки художній самодіяльності. в учнів нашого училища насичене позаурочне життя. На гурткових заняттях учні навчалися театральній майстерності, вокалу та інструментальній музиці. Без художньої самодіяльності не обходився жоден  позакласний захід училища.

 xud diyalnist2

 

Наша художня самодіяльність – це молодий та живий організм, який постійно знаходиться в творчому пошуку.

 xud samodiyalnist 3

 

Проте старт був не з легких … Творчо здібна дитина – вже сама по собі рідкість, а вже талановита – тим більше. Дуже великою удачею вважається, коли в художню самодіяльність приходить учень, у якого є музична освіта. Завдання керівників гуртків продовжити виявлення талановитих та обдарованих учнів, розкриття їх творчих здібностей. 

   Репертуар училищної самодіяльності – оригінальний і стосується багатьох сторін життя навчального закладу.

   Для оптимальної самореалізації підростаючої особистості, розвитку її індивідуальних можливостей і обдарувань, із метою превентивного виховання створено мережу різноманітних гуртків. В закладі працювало 7 гуртків художньо-естетичного напрямку та спортивних секції. У них гуртковою роботою охоплено 232 учні – 46,4%,   що на 13,4 % більше ніж у минулому році. В училищі працювало 20 гуртків технічної творчості, у яких охоплено 109 учнів всіх навчальних груп. Викладачами училища проводяться заняття з учнями у предметних гуртках. Таких гуртків 18, і в них займаються 195 учнів. Майже усі учні училища охопленні гуртковою роботою, а багато дітей займаються у кількох гуртках одразу. Учні, які приймають участь у виховних заходах училища та успішно представляють навчальний заклад в обласній спартакіаді ПТНЗ та різноманітних обласних конкурсах.

 

xud samodiyalnist 4

 

Щодо аналізу якісних показників роботи училищних гуртків, то вони визначені результативністю участі вихованців гуртків у зональних, районних, обласних, Всеукраїнських конкурсах, фестивалях, змаганнях та участі у щорічному творчому звіті.

 xud samodiyalnist 5