Досягнення
РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСІВ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
ДНЗ «ВПУ № 2 м. ХЕРСОНА»
Навчальний рік | Професія | Прізвище номінанта | Рівень конкурсу | Місце |
2019-2020 | І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillsUkraine» за напрямком «Зварювальні роботи». |
учень групи Т -23 Постриган Роман. |
І етап Всеукраїнського |
І |
2019-2020 | Конкурс-естафета педагогічних здивувань :мої педагогічні досягнення , номінація «викладачі загальноосвітньої підготовки» |
Викладач англійської мови Гринчак І.М. |
Обласний |
ІІ |
2019-2020 | Всеукраїнська Теоретична Олімпіада «ТО KnaufMGK – 2019 Ukraine» для викладачів спецдисциплін за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій». |
Викладач Чередниченко С.Я |
Всеукраїнський |
ІІІ |
2019-2020 | науково – практична конференція Кнауф: «Підсумки діяльності освітніх проектів Кнауф за 2019 рік». у номінації «Найбільша кількість підготовлених слухачів під час курсового навчання за технологіями Кнауф. |
навчально – практичного центр Кнауф , який функціонує на базі ДНЗ « Вище професійне училище № 2 м. Херсона» |
Всеукраїнський |
І |
2018-2019 | « Електромонтер з ремонту електроустаткування» | Учень групи Т-33 Гавриш С. | Обласний | ІІ |
2018-2019 | Викладач року у номінації «Кращій викладач фізичної культури» | Викладач Білик Ю.Ю. | Обласний | І |
2018-2019 | Корпоротивний конкурс від компанії « Снежка – Україна» | Майстер в/н Бойчук Л.Д. | Всеукраїнський | ІІІ |
2018-2019 | Майстер в/н «Професіонал фест» | Майстер в/н Мовчан В. | Міський | ІІ |
2017-2018 | майстер року-2018 номінація – «Кухар» | майстер в.н Білоус Л.Ю. | Обласний | ІІІ |
2017-2018 | Монтажник гіпсокартонних конструкцій | Викладач спеціальних дисциплін Чередниченко С.Я.; майстер в.н. Дорошенко В.В.; учні групи Т-29 Мілязимов Р. 35 Луковець В. | Всеукраїнський серед команд ПТНЗ | ІХ |
2017-2018 | Столяр будівельний | Гузенко В. гр.. Т-25 | Обласний Всеукраїнський | І VІІ |
2017-2018 | Муляр | Метельський В. гр..Т-36 | Обласний Всеукраїнський | І VІ |
2016-2017
| Монтажник гіпсокартонних конструкцій | Викладач спеціальних дисциплін Чередниченко С.Я.; майстер в.н. Дорошенко В.В.; учні групи Т-29: Павлюк С. | Всеукраїнський серед команд ПТНЗ | V |
2016-2017 | Маляр | Мукомел О гр.37 Ватаг М. гр.Т-36 Мукомел О. гр.37 | Обласний Обласний Всеукраїнський | I II ХIV |
2016-2017
| Класний керівник року -2017 | Викладач Лисенко О.М.
|
Обласний | II |
2015-2016
| вчитель року-2016 номінація – «Охорона праці» | викладач Данильченко Н.В. | Обласний | VІ |
2015-2016 | вчитель року-2016 номінація – «Математика» | викладач Степаненко Л.В. | Обласний | VІІ |
2015-2016 | майстер року-2015 номінація – «Професії зварювальних робіт» | майстер в/н Мовчан В.О. | Обласний | ІІІ |
2015-2016 | монтажник ГКК | Плешка А., гр.Т-29 (викладач спецдисциплін Чередниченко С.Я. | Всеукраїнський | VІІ |
2015-2016 | електрогазозварник | Дзюба І., гр.Т-23 (викладач Руденко Ю.В.) | Обласний | ІІ |
2015-2016 | лицювальник-плиточник | Резвих В., гр.Т-36 (викладач Чорна С.М.) | Обласний Всеукраїнський | І ІІ |
2014-2015 | вчитель року-2015 номінація – інформаційні технології | Барвінська І.В. – викладач інформаційних технологій | Обласний | І |
2014-2015 | штукатур | Тригуб Р., гр.МС-1 (викладач спецдисциплін Чередниченко С.Я.) | Обласний | І |
штукатур | Тригуб Р., гр.МС-1 (викладач спецдисциплін Чередниченко С.Я.) | Всеукраїнський | І | |
2013-2014 | лицювальник-плиточник | майстер в/н Борейко В.В. | Обласний | ІІІ |
монтажник ГКК | викладач спецдисциплін Чередниченко С.Я., учні групи МС-1 Дорошенко В. і Гуцуляк Д. | Міжнародний | ІХ | |
кухар | Варфоломєєва Ю. гр.Т-10 | Обласний | ІХ | |
маляр | Вансович С.С., Ніколайцев М.Ю., гр.56 | Обласний | ІІІ | |
2012-2013 | монтажник ГКК | майстер в/н Мороз В.М., учень Дорошенко В. | Міжнародний | ІХ |
столяр будівельний | учень Савченко І. | Обласний | І | |
Всеукраїнський | ХV | |||
кухар | майстер в/н Білоус Л.Ю. | Обласний | VIII | |
2011-2012 | монтажник ГКК | Бондар Д., гр. Т-5 | Всеукраїнський | ІІІ |
2010 -2011 | Штукатур | Потишняк І., гр. Т-36 | Обласний | І |
Республіканський | ІІ | |||
2009 -2010 | Лицювальник-плиточник | Оржеховський А. гр.Т-26. | Обласний | ІІ |
2020-2021 | Всеукраїнська теоретична олімпіада «ТО KnaufMGK – 2019 Ukraine» для викладачів спецдисциплін за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» | викладач спецдисциплін Чередниченко С.Я. | Всеукраїнський | ІV |
Конкурс онлайн-уроків серед майстрів в/н П(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» | майстер в/н Хмельов В.М. | Обласний | ІV | |
Конкурс фахової майстерності серед учнів ЗП (ПТ)О з професії «Штукатур» | Гетьман В., гр.МС-2 | Всеукраїнський | VІІІ |