ДНЗ "Вище професiйне училище № 2 м. Херсона"

приймальнa комiсiя:

095-365-24-25 097-175-46-77

002vpu@i.ua

І Навчально-практичної конференції «Сучасні технології в електриці» для викладачів та майстрів виробничого навчання, які здійснюють підготовку за професіями «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних систем»

Проєкт EdUp «Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні», надав можливість викладачу електротехніки Королю О.О. та майстру виробничого навчання Хмельову В.М. 22 травня 2024 року у місті Києві взяти участь у роботі І Навчально-практичної конференції «Сучасні технології в електриці» для викладачів та майстрів виробничого навчання, які здійснюють підготовку за професіями «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних систем», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустановок» у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Державний навчальний заклад “Вище професійне училище №2 м.Херсона” вдячний проєкту EdUp, за запрошення та знайомлення з новинками у галузі електротехніки. Спілкування у колі однодумців про шляхи розвитку професійно-технічної освіти в Україні – безцінне.