ДНЗ "Вище професiйне училище № 2 м. Херсона"

приймальнa комiсiя:

095-365-24-25 097-175-46-77

002vpu@i.ua

Навчальна поїздка за програмою «Монтажник віконних та дверних конструкцій»

20-22 травня 2024 р. в.о ст .майстра  Олексій Мацалковський взяв участь у конференції, яка відбулася у м.Києві. Метою навчальної поїздки було  підвищення загальних і професійних компетентностей , обговорення перспектив розвитку професійної освіти, обмін досвідом для підвищення якості підготовки майбутніх фахівців за програмами короткострокового навчання за визначеним професійним спрямуванням.

 На семінарі були проведені навчальні тренінги та представлені презентації, відбувся обмін позитивними практиками, професійний нетворкінг та взаємодія  з провідними фахівцями у галузі монтажу віконних та дверних конструкцій. Педагоги мали  можливість розширити свої знання, обмінятися досвідом з колегами та розвинути свої професійні навички.

Навчальна поїздка за програмою «Монтажник віконних та дверних конструкцій» відбулася завдяки фінансуванні  Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках проєкту

«Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні».