ДНЗ "Вище професiйне училище № 2 м. Херсона"

приймальнa комiсiя:

095-365-24-25 097-175-46-77

002vpu@i.ua

Навчальна зустріч за програмою «Передові системи термомодернізації будівель і споруд»

10-12 червня  2024 року у місті Кам’янець-Подільський,   на базі Державного навчального закладу “Подільський професійний коледж” відбулася навчальна зустріч за програмою “Передові системи термомодернізації будівель і споруд”

   Викладач  Лисенко О.М. та майстер виробничого навчання Тонкоглас Т.Л. представляли Державний навчальний заклад “Вище професійне училище №2 м.Херсона”. Вони взяли участь у   тренінгу та майстер-класі що проводили фірми-виробники будівельної продукції для систем утеплення фасадів торгівельних марок  КРАЙЗЕЛЬ та ,,Фомальгаут Полімін”. Обговорили основні стратегії розвитку та популяризації професійно-технічної освіти.

 Результативним став і  професійний нетворкінг  з провідними фахівцями у  системі термомодернізації будівель та споруд.

     Навчальна поїздка за програмою «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» фінансувалася Федеральним  міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні».

 Висловлюємо щиру подяку організаторам заходу.