ДНЗ "Вище професiйне училище № 2 м. Херсона"

приймальнa комiсiя:

095-365-24-25 097-175-46-77

002vpu@i.ua

Майстер – клас «Поради майстра, як обрати якісні матеріали для ремонту»   

Викладач професійно – теоретичної підготовки Державного навчального закладу « Вище професійне училище № 2 м. Херсона» Чорна С.М. на базі кабінету спеціальних дисциплін для педагогів закладу та здобувачів освіти – майбутніх техніків – будівельників, які навчаються за спеціальністю « Будівництво та цивільна інженерія» провела майстер – клас на тему: «Поради   майстра, як обрати якісні матеріали для ремонту».

       Новітні технології стрімко розвиваються і удосконалюються., нові винаходи щоденно проникають у сферу людської діяльності, спрощуючи та полегшуючи наше життя. Інноваційні технології також активно впроваджуються у будівельну і лакофарбову галузь. Використання сучасних напрацювань сприяє якості ,безпечності, надійності і зручності будівельних матеріалів.

         Група компаній «Sniezka» постійно опрацьовує рецептури різних виробів, застосовуючи сучасні технології, що дозволяють виготовляти лакофарбові матеріали з покращеними якісними показниками.

         Ремонт – важка і клопітка справа, яка вимагатиме від вас терпіння та хоча б мінімальних знань у сфері будівництва та ще коли потрібно заощадити на ремонті і втілити задуми до омріяного інтер’єру. При підготовці до ремонтних робіт відмінними помічниками стануть корисні поради .

        Під час проведення майстер – класу Світлана ЧОРНА ознайомила присутніх з таких питань:

– новітні технології у виробах ТМ «Sniezka»;

-система кольорування;

– матеріали для ремонту стель (переваги та недоліки);

– матеріали для ремонту стін (переваги та недоліки).

                Підсумовуючи викладені поради Світлана Михайлівна відмітила, коли потрібно зробити швидко і якісно ремонт та заощадити кошти, то без допомоги професійного майстра не обійтися ніяк.

А, як що виникло бажання зробити ремонт своїми руками, тоді вам до нас !

1

1

1

1

1

1