ДНЗ "Вище професiйне училище № 2 м. Херсона"

приймальнa комiсiя:

095-365-24-25 097-175-46-77

002vpu@i.ua

курси «Комплексні системи сухого будівництва Knauf. Монтажник гіпсокартонних систем»

З 21 січня по 31 січня 2024 року  на базі ДНЗ «ВПУ №2 м. Херсона» пройшли  курси «Комплексні системи сухого будівництва Knauf. Монтажник гіпсокартонних систем»  для учнів групи Т-27 та Т-36, які навчаються за професією «Штукатур; лицювальник-плиточник;маляр» та «Муляр; штукатур; лицювальник-плиточник;маляр».     

     Під час навчального курсу, за 48 годин учні ознайомилися з матеріалами , технологіями сухого будівництва Knauf.

 Жоден будівельник вже не може уявити себе без мало витратних і більш швидких технологій «сухого» будівництва  Гіпсокартон -давно відомий вид продукції на вітчизняному ринку, в Ук­раїні його почали випускати ще на початку 50-х років. Проте тільки останніми роками, по мірі просування на український ринок технологій “сухого” будівництва, переваги гіпсокартону отримали належну оцінку, зробивши йо­го одним з найбільш вживаних оздоблювальних матеріалів.

 Сьогодні гіпсо­картон – це ключова позиція при внутрішньому оздобленні і плануванні простору приміщень. І якщо раніше його використовували в основному як “суху штукатурку”, то зараз, завдяки постійному вдосконаленню асортимен­ту і технічних характеристик, можливості застосування гіпсокартону значно розширилися.
Слово “комплект” у перекладі з латинської мови означає новий, а слово “система” – ціле. Отже поняття “комплектна система” передбачає таку номенклатуру будівельних матеріалів, виробів і закріплювальних
елементів, при використанні якої можна досягти цілковитого вирішення певного будівельного завдання, цьому поняттю повністю відповідають комплексні системи Кнауф для сухого будівництва.

    Комплектні системи Кнауф поділяють на кілька груп:
*    перегородки,
*    облицювання( суха штукатурка,)
*    підвісні стелі,
*    підлоги ;
*    мансандри. 

        В процесі навчання учні ознайомилися з технологічною послідовністю монтажу  каркасного та безкаркасного облицювання поверхні листковим матеріалом.

  По завершенню навчального курсу  здобувачі освіти отримали сертифікати.