ДНЗ "Вище професiйне училище № 2 м. Херсона"

приймальнa комiсiя:

095-365-24-25 097-175-46-77

002vpu@i.ua

Відкриття навчально-практичного центру з деревообробки

         На підставі державної програми підтримки закладів професійної освіти України щодо створення сучасних навчально-практичних центрів 21 січня 2022 року на базі Державного навчального закладу « Вище професійне училище № 2 м. Херсона» відбулося святкове відкриття першого на Херсонщині сучасного навчально-практичного центру з деревообробки.

   Навчально-практичний центр – це частина приміщень закладу професійної освіти з новим обладнанням та технікою у якому здобувачі освіти будуть проводити практичні заняття, а дорослі – підвищуватимуть кваліфікацію або перенавчатимуться за професією столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів .

   Деревообробна промисловість є важливою галуззю лісового комплексу. Її підприємства виготовляють головним чином товари народного споживання. Однак значна частина продукції деревообробної промисловості споживається в народному господарстві як предмети та знаряддя праці. Продукцію деревообробної промисловості використовують будівельна індустрія, транспорт, сільське господарство, майже всі галузі промисловості.

   Під впливом науково-технічного прогресу в сучасному деревообробному виробництві впроваджуються нові технології з використанням сучасних засобів механізації й автоматизації, застосовуються нові деревинні матеріали з широким спектром характеристик та властивостей; організаційно-технічні умови виробництва зумовлюють розширення професійної діяльності робітників.

   Напрям деревообробки дуже важливий. Адже з деревом потрібно працювати, вкладаючи емоції і душу. Жодна машина ніколи не замінить людину і те, що зроблено її руками.

   Створенний педагогічними працівниками та здобувачами освіти навчально – практичний центр сприятиме покращенню ситуації на ринку праці не лише серед молоді, яка вступає в самостійне трудове життя, але й забезпечить можливість у пошуку роботи незайнятого населення, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців деревообробної галузі.

   Деревообробна галузь, навіть в умовах глобальної кризи, є сферою, привабливою для кваліфікованих робітничих кадрів із різним рівнем підготовки.

   Навчально – практичний центр з напрямку «Деревообробка» надасть змогу перш за все підвищити рівень якості освітнього процесу в навчальному закладі шляхом впровадження сучасних виробничих технологій з деревообробної галузі, а також забезпечити ринок праці необхідними фахівцями, підвищить рівень легального працевлаштування випускників, скоротить час стажування на підприємстві та підвищить їх конкурентоспроможність на ринку праці, адже сьогодні роботодавцям потрібні фахівці, які в оптимальні строки зможуть виконати поставленні завдання, самостійно приймати рішення при виконанні виробничих ситуацій. Так як головним мірилом якості освіти, як того потребує сьогодення є компетентність кваліфікованого робітника орієнтованого на підготовку фахівця конкурентоздатного на ринку праці.

   Завдяки створеного в училищі навчально – практичного центру з деревообробки слухачі зможуть:

– навчатися за короткотривалою програмою (курсове навчання, підвищення кваліфікації)

– брати участь у проведені майстер – класів;

– підвищувати свою професійну майстерність у галузі деревообробки.

   Отже педагоги Державного навчального закладу « Вище професійне училище № 2 м. Херсона» запрошують на навчання до навчально – практичного центру з деревообробки всіх бажаючих, хто полюбляє мати справу з деревиною.

Столяр у цеху працює

І його вся дошка чує.

Вмить він зробить стіл чи ліжко,

Треба постаратись трішки.

Вiдео-обзор: Вiдкриття центру “Деревобробка”