ДНЗ "Вище професiйне училище № 2 м. Херсона"

приймальнa комiсiя:

095-365-24-25 097-175-46-77

002vpu@i.ua

Семінар – практикум   

14 січня 2022 року  у Державному навчальному закладі «Вище професійне училище № 2 м. Херсона» на базі Регіонального навчально – практичного  центру «Ceresit”» відбувся семінар – практикум для педагогів  та здобувачів освіти училища будівельного напряму , представників  будівельних організацій міста та області. Семінар – практикум проведено за темою «Підготовка основи  будівельних конструкцій до облицювання  та виконання  наливних підлог матеріалами  ТМ  » Ceresit « та «Момент».

   Мета проведення семінару – практикуму полягала у розширенні знань , умінь щодо  підготовки основи  будівельних конструкцій до облицювання  та виконання  наливних підлог матеріалами  ТМ  » Ceresit « та «Момент».

   Семінар – практикум складався з двох блоків: теоретичного та практичного.

   Семінар – практикум проводили: Володимир ДУГІН – регіональний менеджер зі збуту та технічних консультацій компанії Хенкель Баутехнік

( Україна), Юрій ГОДОВАНЮК -технічний консультант ТМ “Ceresit”,   Василь  ПАСЬКО- керівник центру комплектації будівництва в Херсоні ТМ “Ceresit”.

   У цей святковий новорічний день, зал для конференцій  училища був переповнений небайдужими будівельниками, які працюють не « як у всіх », « а саме для вас».

   Семінар – практикум проходив жваво і емоційно, тому що, тема семінару була досить актуальною. Присутні слухачі  постійно брали участь у дискусіях, наводили  практичні приклади з власного досвіду роботи.

   У кінці теоретичного блоку слухачі мали змогу отримати приз за найцікавіше питання до консультантів.

   Приємною несподіванкою стало те, що цей приз отримав  саме наш колега – викладач  професійно – теоретичної підготовки   Олег  САКАРА.

Друга  практична частина  семінар – практикуму  проходила на робочих місцях у центрі «Ceresit», де слухачі власноруч могли випробувати матеріали ТМ «“Ceresit» та «Момент» для підготовки основи під облицювання та для виконання наливних підлог.

Всі присутні слухачі були дуже задоволені проведеним  цікавим, змістовним заходом.

На при кінці  семінар – практикуму слухачі побажали організаторам компанії Хенкель Баутехнік ( Україна) процвітання ,  успіхів в  розробці, підготовці та проведені творчих проєктів .

1

2

3

4

5

6