ДНЗ "Вище професiйне училище № 2 м. Херсона"

приймальнa комiсiя:

095-365-24-25 097-175-46-77

002vpu@i.ua

XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

   З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, з метою привернення уваги  до порушених правах  українських дітей, що постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації  підтримки творчої молоді проводять XVІ Всеукраїнський  конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» (далі Конкурс)  серед  учнів закладів загальної середньої освіти віком до 18 років. Також у цьому році запрошуються до участі школярі – громадяни України, що постійно або тимчасово проживають за межами України (спеціальна номінацію).

   До оцінювання робіт конкурсантів будуть залучені: відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань.

Для участі у Конкурсі у 2023 році необхідно до 01 травня надіслати конкурсну роботу (малюнок) разом з заявкою в електронному варіанті (у  відсканованому форматі, JPEG), на електрону адресу uccplec@gmail.com (обов’язково зазначити в темі – «Мої права»).

До конкурсної роботи обов’язково подається  заявка у довільній формі  в форматі WORD (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи). Будь-яке офіційне оформлення (засвідчення печаткою чи подання заявки на бланку навчального закладу) не вимагається.

Участь у Конкурсі безкоштовна.

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

 • Молодша група.
 • Середня група.
 • Старша група.
 • спеціальна номінація «Слава українським Героям». Малюнок має відображати право на життя та його захист українськими героями – військовими, медиками, рятувальниками тощо.
 • спеціальна номінація «24 лютого… Україна в боротьбі». Малюнок має відображати права дитини, порушені внаслідок російської широкомасштабної збройної агресії проти України, та/або участь дітей у відновленні цих порушених прав. Співорганізатором даної номінації виступає:Миколаївська обласна організація лідерів молодіжного самоврядування «Молодь – майбутнє нації».
 • спеціальна номінація «Україна в кордонах 1991 року». До участі у даній номінації запрошуються діти, що перебувають на тимчасово окупованій території України. З міркувань безпеки дитини та членів її сім’ї, при оголошені переможця у даній номінації Всеукраїнський організаційний комітет зобов’язується не оприлюднювати персональні дані дитини, а зазначити тільки область чи населений пункт.
 • спеціальна номінація «Погляд української діаспори». До участі у даній номінації запрошуються діти, що проживають за межами України.
 • спеціальна номінація «Захист прав дітей на Донеччині». До участі у даній номінації запрошується діти, що проживають на територіях зазначених областей, підконтрольних українській владі. Співорганізатором даної номінації виступають:ВПО Хаб Донецької області, Комунальний заклад «Донецький обласний центр соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями», Молодіжний центр м. Курахове «380 volt».
 • спеціальна номінація «Незламна нація». До участі у даній номінації запрошується діти, що постійно чи тимчасово проживають на території м. Києва. Співорганізатором даної номінації виступає:Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
 • спеціальна номінація «Україна – багатонаціональна держава». Тематика малюнку має відповідати назві даної номінації.
 • спеціальна номінація «Соціальні права та свободи». Тематика малюнку має відповідати назві даної номінації.

До молодшої групи відносяться діти, віком від 6 до 10 років; до середньої групи – від 11 до 14 років; до старшої групи – від 15 до 18 років (станом на 01 червня 2023 року).

 Конкурс проходить з 28 лютого по 30 червня 2023 року.

Основні етапи Конкурсу:

Перший – організація, підготовка та розповсюдження матеріалів про конкурс (до 20 березня 2023 року);

Другий – прийом конкурсних робіт (до 1 травня 2023 року включно);

Третій – оцінювання конкурсних робіт Всеукраїнською експертною радою, визначення переможців Конкурсу (до 20 травня 2023 року);

Четвертий – оголошення переможців, нагородження переможців, підведення підсумків Конкурсу (до 30 червня 2023 року).        

За вмотивованим рішенням Всеукраїнського  організаційного комітету, строки Конкурсу можуть змінені чи частково перенесені, враховуючи поточну ситуацію у державі чи інші обставини.

Запрошуємо здобувачів освіти нашого навчального закладу долучитись до проведення даного конкурсу та висловити особистий погляд на війну та її вплив на власне  життя.

Катерогія: Новини