ДНЗ "Вище професiйне училище № 2 м. Херсона"

приймальнa комiсiя:

095-365-24-25 097-175-46-77

002vpu@i.ua

Результати обласного он-лайн конкурсу на кращий відеоролик з руханкою «Олімпійська Херсонщина» серед здобувачів освіти!

З 15 по 30 травня 2023 року Херсонським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Громадською організацією «Херсонське обласне відділення «Національний Олімпійський Комітет України» був проведений обласний он-лайн конкурс на кращий відеоролик з руханкою «Олімпійська Херсонщина» серед учнівської та студентської молоді та викладацького складу.

          Захід проводився з нагоди святкування Міжнародного Олімпійського Дня, з метою популяризації олімпійського руху, підвищення рухової активності під час дистанційного навчання та зниження рівня тривожності у дітей та підлітків тощо.

У цьому заході брали участь понад 100 учнів з 5 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Херсонської області.

Вітаємо переможців та призерів конкурсу!

І місце: Державний навчальний заклад  “Херсонський професійний суднобудівний ліцей”, керівниця фізичного виховання Барановська Юлія;

ІІ  місце:  Державний навчальний заклад  “Вище професійне училище №2 м. Херсона”,  керівник фізичного виховання Білик Юрій.                           

ІІІ місце:  Державний навчальний заклад “Херсонське вище професійне комерційне училище”, викладач фізичного виховання Телегіна Раїса.

Призери нагороджені дипломами, всі учасники Заходу отримали сертифікати.  Вітаємо призерів!  Бажаємо натхнення та перемог!

Катерогія: Новини