ДНЗ "Вище професiйне училище № 2 м. Херсона"

приймальнa комiсiя:

095-365-24-25 097-175-46-77

002vpu@i.ua

Дистанційне навчання   ⁄  Психологiчна пiдтримка пiд час вiйни  ⁄  Вiдео: ДНЗ “ВПУ №2м.Херсона” запрошуе на навчання

Пропонуємо Вам обрати майбутню професiю для навчання:

На базi 9 класiв: Другий ступiнь пiдготовки, з отриманням середньоi освiти. Термiн навчання - 3 роки. Детальніше

На базi 11 класiв: Другий ступiнь пiдготовки. Термiн навчання - в залежностi вiд обраноi професii. Детальніше

На базі кваліфікованого робітника: III ступінь підготовки, термін навчання: 1рік 10 місяців, спеціальність: "Будівництво та цивільна інженерія".

Кваліфікація: фаховий молодший бакалавр з будівництва та цивільної інженерії освітня програма: "Архітектура і будівництво".

Шановний друже !

Замислюючись про майбутнє, Ви, певно, розумієте, що вдалий вибір у здобутті професійно-технічної освіти - це певний крок до здійснення ваших мрій про те, щоб стати фахівцем високого класу, займатися улюбленою справою і, звичайно, одержувати добру заробітну плату за свою роботу.

Професійно – технічна освіта, професіоналізм – ці питання сьогодні стоять на чолі соціальної політики всіх провідних країн світу, адже висококваліфіковані фахівці зумовлюють стабільність економіки і розквіт держави.

Сьогодні розвиток професійної освіти спрямовується на створення необхідних умов для інноваційного розвитку професійного навчання, на забезпечення якісної професійної підготовки кваліфікованих робітників з урахуванням потреб регіону.

Конкурентоспроможність на ринку праці робітників залежить від їх кваліфікації і компетенції, рівня володіння ефективними і прогресивними технологіями виконання робіт, ефективними матеріалами та раціональним використанням інструменту, обладнання, приладів.

З докладною інформацією про наш освітній заклад ДНЗ "Вище професійне училище № 2 м. Херсона", пропоную ознайомитися на цьому сайті.

З повагою, директор ДНЗ «ВПУ № 2 м. Херсона »