ДНЗ "Вище професiйне училище № 2 м. Херсона"

приймальнa комiсiя:

095-365-24-25 097-175-46-77

002vpu@i.ua

Latest News Article

IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»

19.07.2024

IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»,

приурочений до Дня Незалежності України

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; збереження культурної спадщини Українського народу; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їхній самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності; популяризації волонтерської діяльності дітей та підлітків в умовах воєнного стану, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» / United World Cultures Foundation / UWCF (основний організатор), Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея проводять IV Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

До участі у Конкурсі запрошуються діти (юні художники, співаки та волонтери) віком від 4 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

Конкурс проводиться у 3 категоріях – малюнок, фотографія та пісня. УЧАСТЬ У КОНКУРСІ Є БЕЗКОШТОВНОЮ.

Конкурс проводиться у 3 категоріях – малюнок, фотографія та пісня. Намалюйте Батьківщину, наших героїв, традиції чи сюжет пісні, яка надихає. Заспівайте улюблену українську пісню. А через фотографію розкажіть про допомогу армії, постраждалим цивільним чи тваринам.

Оголошення про Конкурс

 

Положення про конкурс